Home
PDF Drukuj

Wyniki rozegranych w dniach 16-23 sierpnia drużynowych mistrzostw Europy w gomoku - Praga 2014.

1. runda

Polska - Zespół międzynarodowy 3:1
Michał Żukowski - Madli Mirme 1:0
Łukasz Majksner - Igor Eged 0:1
Maciej Nowakowski - Štefan Brenčík 1:0
Jan Sekułowicz - Michal Louda 1:0

Czechy A - Czechy B 2.5 : 1.5
Vladimir Nipoti - Jan Purkrábek 0:1
Pavel Laube - Milan Čapák 1:0
Jan Kopecký - Tomáš Němec 1:0
Miroslav Háša - Martin Muzika 0,5 - 0,5

Czechy C - Węgry 0:4
Lukáš Souček - Gergő Tóth 0:1
Soňa Turečková - Rudolf Dupszki -:+
Samuel Butta - Oleg Bulatovsky 0:1
Pavlína Brdková - Kristóf Ménesi 0:1

Rosja A - Rosja B 3:1
Mikhail Kozhin - Ilya Katsev 0:1
Ilya Muratov - Alexandr Bogatirev 1:0
Mikhail Lomakin - Pavel Makarov 1:0
Maxim Karasyov - Anatoliy Smirnov 1:0

2. runda

Czechy C - Polska 0,5 : 3,5
Lukáš Souček - Michał Żukowski 0:1
Soňa Turečková - Łukasz Majksner -:+
Samuel Butta - Maciej Nowakowski 0:1
Pavlína Brdková - Jan Sekułowicz 0,5 - 0,5

Zespół międzynarodowy - Rosja A 0:4
Madli Mirme - Mikhail Kozhin 0:1
Igor Eged - Ilya Muratov 0:1
Csaba Kampós - Mikhail Lomakin 0:1
Michal Louda - Maxim Karasyov 0:1

Węgry - Czechy B 3:1
Gergő Tóth - Jan Purkrábek 0:1
Rudolf Dupszki - Milan Čapák 1:0
Oleg Bulatovsky - Tomáš Němec 1:0
Kristóf Ménesi - Martin Muzika 1:0

Rosja B - Czechy A 2:2
Ilya Katsev - Vladimir Nipoti 1:0
Alexandr Bogatirev - Pavel Laube 0:1
Pavel Makarov - Jan Kopecký 1:0
Anatoliy Smirnov - Miroslav Háša 0:1

3. runda

Rosja A - Czechy C 3.5 - 0.5
Mikhail Kozhin - Lukáš Souček 1:0
Ilya Muratov - Soňa Turečková 1:0
Mikhail Lomakin - Václava Kodatová 1:0
Maxim Karasyov - Pavlína Brdková 0,5 - 0,5

Polska - Węgry 1:3
Michał Żukowski - Gergő Tóth 0:1
Łukasz Majksner - Rudolf Dupszki 0:1
Piotr Małowiejski - Oleg Bulatovsky 0:1
Jan Sekułowicz - Kristóf Ménesi 1:0

Czechy A - Zespół międzynarodowy 3:1
Vladimir Nipoti - Madli Mirme 1:0
Pavel Laube - Igor Eged 0:1
Jan Kopecký - Csaba Kampós 1:0
Miroslav Háša - Michal Louda 1:0

Czechy B - Rosja B 3:1
Jan Purkrábek - Ilya Katsev 1:0
Milan Čapák - Alexandr Bogatirev 1:0
Tomáš Němec - Pavel Makarov 0:1
Martin Muzika - Anatoliy Smirnov 1:0

4. runda

Zespół międzynarodowy - Czechy B 0,5 - 3,5
Madli Mirme - Jan Purkrábek 0:1
Igor Eged - Milan Čapák 0,5 - 0,5
Csaba Kampós - Tomáš Němec 0:1
Michal Louda - Martin Muzika 0:1

Czechy C - Czechy A 0,5 - 3,5
Lukáš Souček - Vladimir Nipoti 0:1
Soňa Turečková - Pavel Laube 0:1
Václava Kodatová - Jan Kopecký 0:1
Pavlína Brdková - Miroslav Háša 0,5 - 0,5

Polska - Rosja A 0,5 - 3,5
Michał Żukowski - Mikhail Kozhin 0,5 - 0,5
Łukasz Majksner - Ilya Muratov 0:1
Piotr Małowiejski - Mikhail Lomakin 0:1
Jan Sekułowicz - Maxim Karasyov 0:1

Węgry - Rosja B 4:0
Gergő Tóth - Ilya Katsev 1:0
Rudolf Dupszki - Alexandr Bogatirev 1:0
Oleg Bulatovsky - Pavel Makarov 1:0
Kristóf Ménesi - Anatoliy Smirnov 1:0

5. runda

Rosja A - Węgry 3:1
Mikhail Kozhin - Gergő Tóth 0,5 - 0,5
Ilya Muratov - Rudolf Dupszki 0,5 - 0,5
Mikhail Lomakin - Oleg Bulatovsky 1:0
Maxim Karasyov - Kristóf Ménesi 1:0

Rosja B - Zespół międzynarodowy 4:0
Ilya Katsev - Madli Mirme 1:0
Alexandr Bogatirev - Igor Eged 1:0
Pavel Makarov - Csaba Kampós 1:0
Anatoliy Smirnov - Michal Louda 1:0

Czechy B - Czechy C 3:1
Jan Purkrábek - Lukáš Souček 1:0
Milan Čapák - Soňa Turečková 1:0
Tomáš Němec - Václava Kodatová 1:0
Marek Hanzl - Pavlína Brdková 0:1

Czechy A - Polska 4:0
Vladimir Nipoti - Michał Żukowski 1:0
Pavel Laube - Łukasz Majskner 1:0
Jan Kopecký - Maciej Nowakowski 1:0
Miroslav Háša - Jan Sekułowicz 1:0

6. runda

Węgry - Zespół międzynarodowy 4:0
Gergő Tóth - Madli Mirme 1:0
Rudolf Dupszki - Igor Eged 1:0
Oleg Bulatovsky - Csaba Kampós 1:0
Kristóf Ménesi - Michal Louda 1:0

Polska - Czechy B 1:3
Michał Żukowski - Jan Purkrábek 1:0
Łukasz Majksner - Milan Čapák 0:1
Piotr Małowiejski - Tomáš Němec 0:1
Jan Sekułowicz - Marek Hanzl 0:1

Czechy C - Rosja B 0:4
Lukáš Souček - Ilya Katsev 0:1
Soňa Turečková - Alexandr Bogatirev 0:1
Václava Kodatová - Pavel Makarov 0:1
Pavlína Brdková - Anatoliy Smirnov 0:1

Rosja A - Czechy A 1:3
Mikhail Kozhin - Vladimir Nipoti 0:1
Ilya Muratov - Pavel Laube 0:1
Mikhail Lomakin - Jan Kopecký 0:1
Maxim Karasyov - Miroslav Háša 1:0

7. runda

Czechy B - Rosja A 0,5 - 3,5
Jan Purkrábek - Mikhail Kozhin 0:1
Milan Čapák - Ilya Muratov 0,5 - 0,5
Tomáš Němec - Mikhail Lomakin 0:1
Marek Hanzl - Maxim Karasyov 0:1

Zespół międzynarodowy - Czechy C 3:1
Madli Mirme - Lukáš Souček 1:0
Igor Eged - Soňa Turečková 1:0
Csaba Kampós - Václava Kodatová 1:0
Michal Louda - Pavlína Brdková 0:1

Rosja B - Polska 2:2
Ilya Katsev - Michał Żukowski 0:1
Alexandr Bogatirev - Łukasz Majskner 1:0
Pavel Makarov - Piotr Małowiejski 1:0
Anatoliy Smirniv - Jan Sekułowicz 0:1

Czechy A - Węgry 2:2
Vladimir Nipoti - Gergő Tóth 1:0
Štěpán Tesařík - Rudolf Dupszki 0:1
Jan Kopecký - Oleg Bulatovsky 1:0
Miroslav Háša - Kristóf Ménesi 0:1

8. runda

Zespół międzynarodowy - Polska 1:3
Jussi Ikonen - Michał Żukowski 0:1
Igor Eged - Łukasz Majskner 1:0
Csaba Kampós - Piotr Małowiejski 0:1
Michal Louda - Jan Sekułowicz 0:1

Czechy B - Czechy A 0:4
Jan Purkrábek - Vladimir Nipoti 0:1
Milan Čapák - Pavel Laube 0:1
Tomáš Němec - Jan Kopecký 0:1
Marek Hanzl - Miroslav Háša 0:1

Węgry - Czechy C 4:0
Gergő Tóth - Lukáš Souček 1:0
Rudolf Dupszki - Soňa Turečková 1:0
Attila Hegedűs - Václava Kodatová 1:0
Kristóf Ménesi - Pavlína Brdková 1:0

Rosja B - Rosja A 0:4
Ilya Katsev - Mikhail Kozhin 0:1
Alexandr Bogatirev - Ilya Muratov 0:1
Pavel Makarov - Mikhail Lomakin 0:1
Anatoliy Smirnov - Maxim Karasyov 0:1

9. runda

Polska - Czechy C 3:1
Michał Żukowski - Lukáš Souček 1:0
Łukasz Majksner - Soňa Turečková 1:0
Piotr Małowiejski - Václava Kodatová 1:0
Jan Sekułowicz - Pavlína Brdková 0:1

Rosja A - Zespół międzynarodowy 4:0
Mikhail Kozhin - Jussi Ikonen 1:0
Ilya Muratov - Igor Eged 1:0
Mikhail Lomakin - Csaba Kampós 1:0
Maxim Karasyov - Michal Louda 1:0

Czechy B - Węgry 1:3
Jan Purkrábek - Gergő Tóth 0:1
Milan Čapák - Rudolf Dupszki 0:1
Tomáš Němec - Attila Hegedűs 1:0
Marek Hanzl - Kristóf Ménesi 0:1

Czechy A - Rosja B 2,5 - 1,5
Vladimir Nipoti - Ilya Katsev 1:0
Pavel Laube - Alexandr Bogatirev 0,5 - 0,5
Jan Kopecký - Pavel Makarov 1:0
Miroslav Háša - Anatoliy Smirnov 0:1

10. runda

Czechy C - Rosja A 0:4
Lukáš Souček - Mikhail Kozhin 0:1
Soňa Turečková - Ilya Muratov 0:1
Václava Kodatová - Mikhail Lomakin 0:1
Pavlína Brdková - Maxim Karasyov 0:1

Węgry - Polska 3:1
Gergő Tóth - Michał Żukowski 0,5 - 0,5
Rudolf Dupszki - Łukasz Majksner 0,5 - 0,5
Oleg Bulatovsky - Piotr Małowiejski 1:0
Kristóf Ménesi - Jan Sekułowicz 1:0

Zespół międzynarodowy - Czechy A 0,5 - 3,5
Jussi Ikonen - Vladimir Nipoti 0:1
Igor Eged - Pavel Laube 0,5 - 0,5
Csaba Kampós - Ondřej Nykl 0:1
Michal Louda - Miroslav Háša -:+

Rosja B - Czechy B 3,5 - 0,5
Ilya Katsev - Jan Purkrábek 1:0
Alexandr Bogatirev - Milan Čapák 1:0
Pavel Makarov - Tomáš Němec 0,5 - 0,5
Anatoliy Smirnov - Marek Hanzl 1:0

11. runda

Czechy B - Zespół międzynarodowy 3:1
Jan Purkrábek - Jussi Ikonen 1:0
Milan Čapák - Igor Eged 0:1
Tomáš Němec - Csaba Kampós 1:0
Marek Hanzl - Michal Louda 1:0

Czechy A - Czechy C 4:0
Vladimir Nipoti - Lukáš Souček 1:0
Pavel Laube - Soňa Turečková 1:0
Ondřej Nykl - Václava Kodatová 1:0
Miroslav Háša - Pavlína Brdková 1:0

Rosja A - Polska 2,5 - 1,5
Mikhail Kozhin - Michał Żukowski 0:1
Ilya Muratov - Łukasz Majksner 1:0
Mikhail Lomakin - Maciej Nowakowski 0,5 - 0,5
Maxim Karasyov - Jan Sekułowicz 1:0

Rosja B - Węgry 0:4
Ilya Katsev - Gergő Tóth 0:1
Alexandr Bogatirev - Rudolf Dupszki 0:1
Pavel Makarov - Oleg Bulatovsky 0:1
Anatoliy Smirnov - Kristóf Ménesi 0:1

12. runda

Węgry - Rosja A 2:2
Gergő Tóth - Mikhail Kozhin 1:0
Rudolf Dupszki - Ilya Muratov 1:0
Attila Hegedűs - Mikhail Lomakin 0:1
Kristóf Ménesi - Maxim Karasyov 0:1

Zespół międzynarodowy - Rosja B 0,5 - 3,5
Jussi Ikonen - Ilya Katsev 0:1
Igor Eged - Alexandr Bogatirev 0,5 - 0,5
Csaba Kampós - Pavel Makarov 0:1
Michal Louda - Anatoliy Smirnov 0:1

Czechy C - Czechy B 0,5 - 3,5
Lukáš Souček - Jan Purkrábek 0:1
Soňa Turečková - Milan Čapák 0:1
Samuel Butta - Tomáš Němec 0:1
Pavlína Brdková - Marek Hanzl 0,5 - 0,5

Polska - Czechy A 0,5 - 3,5
Michał Żukowski - Vladimir Nipoti 0,5 - 0,5
Łukasz Majskner - Pavel Laube 0:1
Maciej Nowakowski - Ondřej Nykl 0:1
Jan Sekułowicz - Miroslav Háša 0:1

13. runda

Zespół międzynarodowy - Węgry 0:4
Jussi Ikonen - Gergő Tóth 0:1
Igor Eged - Rudolf Dupszki 0:1
Csaba Kampós - Attila Hegedűs 0:1
Michal Louda - Kristóf Ménesi 0:1

Czechy B - Polska 1,5 - 2,5
Jan Purkrábek - Michał Żukowski 0:1
Milan Čapák - Łukasz Majksner 1:0
Tomáš Němec - Maciej Nowakowski 0:1
Marek Hanzl - Jan Sekułowicz 0,5 - 0,5

Rosja B - Czechy C 2:2
Ilya Katsev - Lukáš Souček 0:1
Alexandr Bogatirev - Soňa Turečková 1:0
Pavel Makarov - Samuel Butta 1:0
Anatoliy Smirnov - Pavlína Brdková 0:1

Czechy A - Rosja A 2,5 - 1,5
Vladimir Nipoti - Mikhail Kozhin 1:0
Pavel Laube - Ilya Muratov 0,5 - 0,5
Ondřej Nykl - Mikhail Lomakin 1:0
Miroslav Háša - Maxim Karasyov 0:1

14. runda

Rosja A - Czechy B 3:1
Mikhail Kozhin - Jan Purkrábek 1:0
Ilya Muratov - Milan Čapák 1:0
Mikhail Lomakin - Tomáš Němec 1:0
Maxim Karasyov - Marek Hanzl 0:1

Czechy C - Zespół międzynarodowy 2:2
Lukáš Souček - Jussi Ikonen 0:1
Soňa Turečková - Igor Eged 0:1
Samuel Butta - Štefan Brenčík +:-
Pavlína Brdková - Michal Louda 1:0

Polska - Rosja B 1:3
Michał Żukowski - Ilya Katsev 1:0
Łukasz Majksner - Alexandr Bogatirev 0:1
Maciej Nowakowski - Pavel Makarov 0:1
Jan Sekułowicz - Anatoliy Smirnov 0:1

Węgry - Czechy A 2:2
Gergő Tóth - Vladimir Nipoti 0,5 - 0,5
Rudolf Dupszki - Pavel Laube 1:0
Oleg Bulatovsky - Ondřej Nykl 0:1
Kristóf Ménesi - Miroslav Háša 0,5 - 0,5

Tabela końcowa:

1. Węgry 43
2. Rosja A 42,5
3. Czechy A 42

4. Rosja B 27,5
5. Czechy B 26
6. Polska 23,5
7. Zespół międzynarodowy 10,5
8. Czechy C 9

Pierwszy stół:

1. Vladimir Nipoti 11/14 (Czechy A)
2. Gergő Tóth 10,5/14 (Węgry)
3. Michał Żukowski 10,5/14 (Polska)
4. Mikhail Kozhin 8/14 (Rosja A)
5. Jan Purkrábek 7/14 (Czechy B)
6. Ilya Katsev 6/14 (Rosja B)
7. Madli Mirme/Jussi Ikonen 1/7 (Zespół międzynarodowy)
9. Lukáš Souček 1/14 (Czechy C)

Drugi stół:

1. Rudolf Dupszki 13/14 (Węgry)
2. Ilya Muratov 10.5/14 (Rosja A)
3. Pavel Laube 9.5/13 (Czechy A)
4. Igor Eged 7.5/14 (Zespół międzynarodowy)
5. Alexandr Bogatirev 7/14 (Rosja B)
6. Milan Čapák 6/14 (Czechy B)
7. Łukasz Majksner 2.5/14 (Polska)
8. Štěpán Tesařík 0/1 (Czechy A)
9. Soňa Turečková 0/14 (Czechy C)

Trzeci stół:

1. Mikhail Lomakin 11.5/14 (Rosja A)
2. Pavel Makarov 8.5/14 (Rosja B)
3. Jan Kopecký 8/9 (Czechy A)
4. Oleg Bulatovsky 7/10 (Węgry)
5. Tomáš Němec 6.5/14 (Czechy B)
6. Ondřej Nykl 5/5 (Czechy A)
7. Maciej Nowakowski 3.5/7 (Polska)
8. Attila Hegedűs 2/4 (Węgry)
9. Piotr Małowiejski 2/7 (Polska)
10. Samuel Butta 1/5 (Czechy C)
11. Csaba Kampós 1/12 (Zespół międzynarodowy)
12. Štefan Brenčík 0/2 (Zespół międzynarodowy)
13. Václava Kodatová 0/9 (Czechy C)

Czwarty stół:

1. Maxim Karasyov 12.5/14 (Rosja A)
2. Kristóf Ménesi 10.5/14 (Węgry)
3. Miroslav Háša 8.5/14 (Czechy A)
4. Pavlína Brdková 7/14 (Czechy C)
5. Anatoliy Smirnov 6/14 (Rosja B)
6. Jan Sekułowicz 5/14 (Polska)
7. Marek Hanzl 4/10 (Czechy B)
8. Martin Muzika 2.5/4 (Czechy B)
9. Michal Louda 0/14 (Zespół międzynarodowy)

 
 

Logowanie